Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które borykają się z różnymi wadami wzroku, alenie zawsze chcą nosić okulary. Prowadzisz aktywny tryb życia i potrzebujesz sprawdzonych soczewek? Zapoznaj się z naszą ofertą, która obejmuje markowe szkła kontaktowe, a także oryginalne płyny i akcesoria, służące do ich przechowywania oraz pielęgnacji. Postaw swoje pierwsze kroki w temacie soczewek i zacznij od w pełni profesjonalnych produktów!

Oferujemy specjalistyczne produkty optyczne, przeznaczone dla dalekowidzów, krótkowidzów oraz osób z astygmatyzmem. Naszym klientom zapewniamy wybór spośród szerokiej gamy produktów : iWear, Acuvue, Air Optix, Dailies, Freshlook, Proclear. To wyłącznie sprawdzeni producenci, cieszący się zaufaniem wielu klientów w różnych krajach. Zależnie od indywidualnych potrzeb lub lekarskich zaleceń, klient może wybierać spośród wysokiej jakości soczewek jednodniowych, dwutygodniowych lub miesięcznych. Do dyspozycji masz również szeroką gamę soczewek torycznych, sferycznych czy progresywnych. Jednodniowe soczewki toryczne przeznaczone są dla osób z astygmatyzmem. Są to również jedne z największych typów szkieł kontaktowych. Jednodniowe soczewki sferyczne to mniejsze modele mające kształt wycinka kuli, które będą odpowiednie dla krótko bądź dalekowidzów. Progresywne soczewki są natomiast polecane osobom z prezbiopią – wadą, która najczęściej występuje po 40 roku życia i charakteryzują się niewyraźnym obrazem obiektów oglądanych z bliska. Wybór należy do Ciebie. To bardzo indywidualna kwestia, która zależy nie tylko od lekarskich zaleceń, ale i Twoich upodobań czy trybu życia, jaki prowadzisz.

W ofercie naszych soczewek znajdziesz również produkty, które zapewniają ciekawy efekt zmiany naturalnej barwy tęczówki oka. Wszystko to za sprawą kolorowych soczewek kontaktowych, które z pewnością przypadną do gustu użytkownikom ceniącym oryginalny wygląd i eksperymenty w tej kwestii. Za pomocą kilku ruchów możesz zmienić kolor swoich oczu na fioletowy, zielony czy niebieski. Korzystając z tego typu soczewek kontaktowych, bez wątpienia nie przejdziesz niezauważony!

Profesjonalne soczewki kontaktowe, mnogość rodzajów oraz dostępność oryginalnych produktów sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Spróbuj czegoś nowego. Aktywny tryb życia, zamiłowanie podejmowania nowych wyzwań czy pociąg do eksperymentów w kwestii wyglądu, to tylko niektóre z powodów, dla których warto zacząć korzystać z soczewek kontaktowych. Nie obawiaj się o ich codzienne użytkowanie czy bezpieczeństwo Twoich oczu. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie sprawdzone i profesjonalne produkty, z których korzystanie jest wręcz przyjemnością. Dodatkowo kupując soczewki, dzięki naszej bogatej ofercie, zaopatrzysz się również w to, co będzie Ci niezbędne do codziennej konserwacji i higieny soczewek, to jest: płyny do soczewek czy pojemniki do ich przechowywania.

Pozbądź się mitów na temat użytkowania soczewek kontaktowych i przekonaj się czym jest wygoda!

Umów się na badanie wzroku
Nasi specjaliści z salonów Trendy Opticians profesjonalnie zadbają o wzrok każdego klienta! Wystarczy, że już teraz zapiszesz się na badanie wzroku i przyjdziesz do wybranego salonu. Pamiętaj, badanie wzroku powinno odbywać się co najmniej raz w roku!