Karta Podarunkowa

Nadchodzą Święta, zbliżają się urodziny, a może po prostu chcesz bez żadnej szczególnej okazji obdarować kogoś, na kim Ci zależy?

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, który spodoba się absolutnie każdemu? Karta podarunkowa Trendy Opticians to doskonały pomysł na wymarzony podarunek dla wszystkich, którzy cenią dobry styl. Karta umożliwia bezgotówkowe transakcje zarówno on-line jak i  wszystkich naszych salonach stacjonarnych  na terenie całego kraju.  W zależności od potrzeb możesz wybrać kartę o wartości  od 50 do 1500 złotych. Każda karta podarunkowa jest ważna na okaziciela i od momentu aktywacji można nią przez 12 miesięcy zapłacić za nowe trendy okulary. Najlepsze światowe marki, profesjonalni styliści, którzy pomogą dobrać perfekcyjne okulary, wykwalifikowani lekarze, którzy zbadają wzrok i dobiorą optymalne soczewki – kup kartę podarunkową Trendy Opticians i podaruj swoim bliskim to, co najlepsze!.

 

 

Zadbaj o swoich najbliższych i podaruj im naszą kartę, którą będą mogli wykorzystać podczas zakupów w naszych salonach. Karta Podarunkowa - najlepszy prezent dla Twoich bliskich!

  1. Wydawcą Karty podarunkowej – elektronicznego bonu towarowego jest Vision Express SP sp. z o.o.
  2. Kartę można wymienić na towar lub usługę w salonach Trendy Opticians lub na trendyopticians.pl
  3. Wymiana na gotówkę oraz zwrot bonu do wydawcy nie są możliwe.
  4. Z bonu nie jest wydawana reszta a niewykorzystane w terminie środki przepadają.
  5. Bon towarowy nie jest kartą płatniczą.
  6. Z bonu towarowego korzystać można do upływu daty ważności, która wynosi 12 miesięcy od dnia aktywacji karty.
  7. Z tytułu utraty lub zniszczenia bonu, jego Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy.