Załóż konto
Wprowadź dane, aby utworzyć konto
*Dane wrażliwe (dane o stanie zdrowia) będą przetwarzane tylko w przypadku realizacji zakupu produktów, dla których podanie takich danych jest niezbędne (o wadzie wzroku). Dla realizacji zakupu pozostałych produktów Vision Express SP Sp. z o.o. nie będzie przetwarzał Państwa danych wrażliwych.
Administratorem danych osobowych jest Vision Express SP Sp. z o.o., ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia oraz rezerwacji wizyt, a w przypadku odrębnych zgód, dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych oraz profilowania. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje również Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jednakże wycofanie zgody na przetwarzanie danych o stanie zdrowia uniemożliwi dalszą realizację usługi. Przysługuje Pani/Panu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie uzasadnionego interesu prawnego administratora. Pełna informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w zakładce Polityka Prywatności.

Dane o stanie zdrowia będą przetwarzane tylko w przypadku realizacji zakupu produktów, dla których podanie takich danych jest niezbędne (o wadzie wzroku). Dla realizacji zakupu pozostałych produktów Vision Express SP Sp. z o.o. nie będzie przetwarzał Państwa danych wrażliwych.