Szanowni Państwo,
Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniają się regulacje prawne związane z ochroną danych osobowych.
W związku z tym chcemy przedstawić Państwu informację o sposobie przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z korzystaniem ze strony visionexpress.pl od dnia 25 maja 2018 r.:
Administrator danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Vision Express SP Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ("Vision Express").

Cele przetwarzania danych:
  • umożliwienie korzystania ze strony internetowej visionexpress.pl (realizacja usług świadczonych drogą elektroniczną)
  • realizacja reklamacji
  • marketing produktów lub usług Vision Express
Podstawy prawne przetwarzania:
  • wykonanie umowy - tzw. umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną
  • obowiązki prawne Vision Express - określone m.in w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną
  • twoja zgoda - jeśli ją wyrazisz (np. zgoda na telemarketing przy rejestracji konta na visionexpress.pl)
  • uzasadniony prawnie interes Vision Express - np. w przypadku pomiarów statystycznych (np. ruchu na stronie internetowej) lub marketingu produktów i usług Vision Express
Zbadaj wzrok

Czy wiesz, że, aby móc pochwalić się dobrym wzrokiem, należy dbać o regularne wizyty u okulisty? Dbaj o swoje zdrowie i przekonaj się, że badania wzorku są naprawdę istotne. Salony Trendy Opticians umożliwią Tobie szybkie i komfortowe umówienie wizyty w celu specjalistycznego badania wzroku. Do Twojej dyspozycji są salony, które znajdziesz w zakładce tutaj. Całość badania przeprowadzana jest przez lekarza okulistę lub optometrystę, profesjonalnie. Nie daj się namawiać – zacznij profesjonalnie dbać o swój wzrok razem z Trendy Opticians!

Wady wzroku należą do tzw. współczesnych chorób cywilizacyjnych. Od wielu lat obserwujemy wzrost zachorowań będących m.in. skutkiem siedzącego trybu życia i wielogodzinnej pracy przed komputerem. Nawet jeśli do tej pory nie zauważyłeś u siebie żadnych niepokojących objawów, przebadanie wzorku jest konieczne! Długa praca przed komputerem, czytanie przy nieodpowiednim świetle czy wrodzone wady i uwarunkowania – to tylko niektóre z powodów, dla których musisz szczególnie troszczyć się o swój wzrok. Szybkie rozpoznanie schorzenia oka może skutecznie zatrzymać lub znacząco zmniejszyć postępującą wadę wzroku. Jeśli podczas badania wykryjesz wadę, poprzez prawidłowe noszenie szkieł korekcyjnych możesz po jakimś czasie się jej pozbyć! Pamiętaj o tym, że wady wzroku mogą dotyczyć zarówno starszych, jak i młodszych osób. To dlatego badania okulistyczne od najmłodszych lat są tak bardzo istotne.

Trendy Opticians, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy profesjonalne badanie wzroku pod kątem doboru okularów. Możesz pożegnać się z długimi kolejkami u okulisty, żmudnym zapisywaniem się na wizytę czy niezbyt wygodnymi godzinami pracy danego gabinetu. Nasi specjaliści, pomogą w dobraniu najlepszego rozwiązania (okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe). Badanie wzroku można umówić za pomocą formularza on-line, dostępnego na naszej stronie internetowej – nie potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego! Korzystając z tego typu możliwości, bez wychodzenia z domu zapiszesz się na profesjonalne badanie. Wygoda, łatwa dostępność oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt to tylko niektóre z powodów, dla których warto skorzystać z badań okulistycznych w salonach Trendy Opticians.

 

Nie czekaj na lepszy moment. Badaj wzrok regularnie!