Dobierz idealne okulary, nie wychodząc z domu! Wirtualna przymierzalnia Trendy Opticians

Za daleko do salonu? Nie lubisz prosić sprzedawców o pomoc i wolisz kupować w pełni online? Nic prostszego! W Trendy Opticians możesz mierzyć okulary, siedząc wygodnie przed własnym komputerem. Sprawdź tyle par, ile chcesz, i zastanawiaj się, jak długo potrzebujesz.

Jak to działa? Inteligentna aplikacja bazująca na AR (augmented reality, czyli tzw. rozszerzonej rzeczywistości) łączy obraz Twojej twarzy z produktami dostępnymi w salonie Trendy Opticians. Dzięki temu łatwo dobierzesz okulary do kształtu twarzy – śmiało przeglądaj oprawki owalne, okrągłe, kwadratowe, prostokątne, ful vue, wayferer, kocie oczy, awiatorki, motyle… i wiele innych. Przymierzaj modele klasyczne albo poeksperymentuj z nieco bardziej awangardowymi propozycjami marek premium.

 

W wirtualnej przymierzalni Trendy Opticians przetestujesz zarówno oprawki okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Dla ułatwienia okulary dostępne do przymierzenia online są oznaczone ikonką już w głównym widoku listy produktów. Możesz również wyfiltrować wyniki wyszukiwania po tej funkcji.

Umów się na badanie wzroku

Nasi specjaliści czekają na Ciebie!