Grand Vision
Czym jest Grand Vision?

Grand Vision to międzynarodowy lider usług i produktów optycznych. Trendy Opticians jest częścią grupy Grand Vision, globalnej sieci blisko 6,5 tysiąca salonów obecnej ponad czterdziestu krajach świata. Misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usług optycznych oraz modnych okularów korekcyjnych, soczewek kontaktowych i akcesoriów. Z produktami oferowanymi w naszych salonach pielęgnacja oczu jest wręcz przyjemnością! Firma stawia przede wszystkim na zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Różnorodność oferty sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Oferowane produkty spełniają najwyższe normy jakości, a wybrane przez nas wzory to globalne marki o światowej renomie. Imponujący wachlarz soczewek kontaktowych, okularów korekcyjnych czy usług optycznych sprawia, że wada wzroku przestaje być wyzwaniem. Na uwagę zasługuje także fachowe doradztwo w każdym z salonów.

Grand Vision to szybki dostęp do profesjonalnych usług optycznych. Naszym Klientom umożliwiamy błyskawiczne zamówienie wizyty u specjalisty, uzyskanie szczegółowego badania wzroku i precyzyjny dobór markowych okularów korekcyjnych oraz estetycznych oprawek. Najwyższa jakość, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz produkty wiodących marek to tylko niektóre z zalet naszych salonów. Szeroka oferta soczewek, akcesoriów i okularów w sklepie online pozwala Ci na wybranie idealnego modelu, spełniającego w 100% Twoje oczekiwania. Pośród propozycji znajdziesz zarówno modne i odważne kolorystycznie modele, jak i delikatne, subtelne i uniwersalne oprawki, które dodadzą Ci powagi i szyku. Jeśli zależy Ci na soczewkach kontaktowych, bo chcesz ułatwić sobie życie, w salonach Grand Vision również czeka na Ciebie fachowe doradztwo.

W salonach Grand Vision możesz zakupić oprawki okularowe ekskluzywnych marek, które od wielu lat wyznaczają najnowsze trendy. Skup się na własnym wyglądzie, wykorzystaj modele dostępne w salonach i przekonaj się jak wiele mogą zmienić właściwie dobrane oprawki korekcyjne! Gucci, Chanel, Dior czy Ray Ban – to marki ekskluzywnych oprawek, do których jakości nie trzeba nikogo już przekonywać. Odwiedź najbliższy salon Grand Vision. Zadbaj o swój wygląd oraz regularnie badaj swój wzrok. Wybierz najlepsze oprawki, soczewki czy okulary przeciwsłoneczne dla siebie i ciesz się wspaniałym wyglądem od zaraz!

Więcej informacji o Grand Vision znajdziesz tutaj (strona w języku angielskim)