Poznaj markę Emporio Armani

Emporio Armani to jedna z marek stworzonych przez słynnego Giorgia Armaniego, do której projektant ma szczególny sentyment – podobno nad tworzeniem produktów z tej linii czuwa osobiście. To dlatego ubrania, buty, torebki i oprawki Armani są tak wyjątkowe. W ofercie marki znajdziesz okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki okularowe podążające za najświeższymi trendami i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Nowa linia BIO ACETATE

Nowa linia okularów Emporio Armani Bio Acetate, włączająca częściowo biologiczny styl do codziennego noszenia, zapewnia współczesny wygląd dzięki modnym kształtom i przezroczystym akcentom, obejmującym częściowo pochodzenia biologicznego octan w oprawkach i częściowo pochodzenia biologicznego włókno nylonowe w soczewkach

Okulary Emporio Armani – powiedz „si” dobremu stylowi

Okulary Armani to ukłon w stronę klientów, którzy kochają dobry styl, niewymuszoną elegancję i luksus w przystępnym wydaniu – szczególnie klientów młodych lub… młodych duchem. Jeśli cenisz sobie stonowaną formę wyróżniającą się gustownymi detalami, oprawki lub okulary przeciwsłoneczne Armani są właśnie dla Ciebie.

Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym do korygowania wad wzroku powstałym po połączeniu oprawy okularowej z soczewkami korekcyjnymi. Podmiotem prowadzącym reklamę jest „Vision Express SP” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Lista producentów wyrobów medycznych znajduje się pod adresem https://trendyopticians.pl/porady/info/.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.