Szanowni Państwo,
Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniają się regulacje prawne związane z ochroną danych osobowych.
W związku z tym chcemy przedstawić Państwu informację o sposobie przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z korzystaniem ze strony visionexpress.pl od dnia 25 maja 2018 r.:
Administrator danych osobowych:
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Vision Express SP Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie ("Vision Express").

Cele przetwarzania danych:
  • umożliwienie korzystania ze strony internetowej visionexpress.pl (realizacja usług świadczonych drogą elektroniczną)
  • realizacja reklamacji
  • marketing produktów lub usług Vision Express
Podstawy prawne przetwarzania:
  • wykonanie umowy - tzw. umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną
  • obowiązki prawne Vision Express - określone m.in w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną
  • twoja zgoda - jeśli ją wyrazisz (np. zgoda na telemarketing przy rejestracji konta na visionexpress.pl)
  • uzasadniony prawnie interes Vision Express - np. w przypadku pomiarów statystycznych (np. ruchu na stronie internetowej) lub marketingu produktów i usług Vision Express
Oprawki okularowe

Szukasz oprawek okularowych, które skutecznie uatrakcyjnią Twój wygląd i nadadzą twarzy wyjątkowości? Przekonaj się, że wada wzroku i konieczność noszenia okularów wcale nie musi być uciążliwą przypadłością!

Szerokość, kształt, kolor i materiał wykonania wpływają nie tylko na wygląd okularów, ale mogą też znacząco podkreślić piękno i kształt twarzy. Warto zadbać o to, by oprawki do okularów korekcyjnych były zawsze dobierane przez profesjonalnych stylistów. Typ oprawy zależy od wielu czynników, m.in. płci, wieku Klienta, kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji. Przykładowo – okulary i oprawki męskie będą wymagać użycia innych materiałów niż oprawki dziecięce. Podczas wyboru liczą się także osobiste preferencje. Jedni doceniają elegancję oprawek ze stali nierdzewnej, inni preferują klasyczną oprawę rogową tzw. kujonka. Niezależnie od naszych osobistych sympatii, zawsze warto inwestować w markowe modele wysokiej jakości. Pamiętajmy o tym, że okulary i estetyczne oprawki to inwestycja na najbliższe lata.

W Trendy Opticians znajdziesz imponujący wachlarz rozmaitych oprawek okularowych. Wybór należy do Ciebie. Kolor, kształt, materiał z którego są wykonane czy rozmiar – to tylko niektóre z aspektów, na które musisz zwrócić uwagę. Nasza oferta to wyłącznie profesjonalne oprawki okularowe. Produkty wiodących producentów w tej branży zapewniają Ci najwyższą jakość oraz świetny wygląd. Nie obawiaj się noszenia oprawek okularowych. W dzisiejszych czasach nie są one wyznacznikiem wady wzroku, ale podkreśleniem własnego stylu i osobowości! Ruszaj na poszukiwania najlepszej wersji dla siebie. Wybieraj spośród topowych producentów i przekonaj się, że jakość ma naprawdę spore znaczenie. Produkty dostępne w naszym sklepie zapewnią Ci skuteczną pomoc w codziennej pracy. Mając odpowiednio dobrane okulary, pracujesz wydajniej, a Twoje oczy praktycznie w ogóle się nie męczą.

Jeśli mimo sprecyzowania własnych potrzeb nie potrafisz się zdecydować, skorzystaj z porad naszych stylistów. Podstawą dobrego wyglądu są bowiem odpowiednio dobrane oprawki okularowe! Jesteś odważną i pewną siebie osobą? Postaw na oprawki w zdecydowanych kolorach, które jeszcze bardziej podkreślą Twoją osobowość. Tym, którzy cenią sobie delikatność i uniwersalne rozwiązania, polecamy delikatne oprawki topowych marek. Dzięki dobraniu rodzaju oprawek do twarzy i indywidualnych upodobań możesz zyskać nowy, odświeżony i profesjonalny wygląd. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na najwyższą jakość dostępną od ręki!

Umów się na badanie wzroku
Nasi specjaliści z salonów Trendy Opticians profesjonalnie zadbają o wzrok każdego klienta! Wystarczy, że już teraz zapiszesz się na badanie wzroku i przyjdziesz do wybranego salonu. Pamiętaj, badanie wzroku powinno odbywać się co najmniej raz w roku!